ERA-3AEB3920V
PanasonicPanasonic
ERA-3AEB3920V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-3AEB3920V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 392 OHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: 1.ERA-3AEB3920V.pdf2.ERA-3AEB3920V.pdf3.ERA-3AEB3920V.pdf4.ERA-3AEB3920V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-3AEB3920V
Număr parc ERA-3AEB3920V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 392 OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERA-3A Rezistenţă 392 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume ERA-3AEB3920P
ERA-3AEB3920V-ND
ERA3AEB3920V
P392DBTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 392 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film