ERA-3AEB3323V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-3AEB3323V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-3AEB3323V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 332K OHM 0.1% 1/10W 0603
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-3AEB3323V
Număr parc ERA-3AEB3323V Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES SMD 332K OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.1W, 1/10W
Tensiune - Defalcare 0603 Grosime (Max) ±25ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ERA-3A
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0603 (1608 Metric)
Alte nume ERA3AEB3323V Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ERA-3AEB3323V
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
lui FIFO 2 Descriere extinsă 332k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1% Descriere RES SMD 332K OHM 0.1% 1/10W 0603