ERA-2HRC1101X
PanasonicPanasonic
ERA-2HRC1101X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-2HRC1101X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 1.1KOHM 0.25% 1/16W 0402
Foi de date: ERA-2HRC1101X.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERA-2HRC1101X
Număr parc ERA-2HRC1101X Producător Panasonic
cantitate valabila 6617 pcs Fișa cu date ERA-2HRC1101X.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERA-2H Rezistenţă 1.1 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ERA2HRC1101X
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1.1 kOhms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Compoziţie Thin Film