ERA-2ARC8660X
PanasonicPanasonic
ERA-2ARC8660X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-2ARC8660X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 866 OHM 0.25% 1/16W 0402
Foi de date: 1.ERA-2ARC8660X.pdf2.ERA-2ARC8660X.pdf3.ERA-2ARC8660X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-2ARC8660X
Număr parc ERA-2ARC8660X Producător Panasonic
Descriere RES SMD 866 OHM 0.25% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 180696 pcs Fișa cu date 1.ERA-2ARC8660X.pdf2.ERA-2ARC8660X.pdf3.ERA-2ARC8660X.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERA-2A Rezistenţă 866 Ohms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Cut Tape (CT)