ERA-2ARB64R9X
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-2ARB64R9X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 64.9 OHM 0.1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.ERA-2ARB64R9X.pdf2.ERA-2ARB64R9X.pdf3.ERA-2ARB64R9X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-2ARB64R9X
Număr parc ERA-2ARB64R9X Producător Panasonic
Descriere RES SMD 64.9 OHM 0.1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 354244 pcs Fișa cu date 1.ERA-2ARB64R9X.pdf2.ERA-2ARB64R9X.pdf3.ERA-2ARB64R9X.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERA-2A Rezistenţă 64.9 Ohms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ERA2ARB64R9X
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 64.9 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film