ERA-2ARB1741X
PanasonicPanasonic
ERA-2ARB1741X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-2ARB1741X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 1.74KOHM 0.1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.ERA-2ARB1741X.pdf2.ERA-2ARB1741X.pdf3.ERA-2ARB1741X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-2ARB1741X
Număr parc ERA-2ARB1741X Producător Panasonic
cantitate valabila 120373 pcs Fișa cu date 1.ERA-2ARB1741X.pdf2.ERA-2ARB1741X.pdf3.ERA-2ARB1741X.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERA-2A Rezistenţă 1.74 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Cut Tape (CT)