ERA-2AEB1132X
PanasonicPanasonic
ERA-2AEB1132X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-2AEB1132X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 11.3KOHM 0.1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.ERA-2AEB1132X.pdf2.ERA-2AEB1132X.pdf3.ERA-2AEB1132X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-2AEB1132X
Număr parc ERA-2AEB1132X Producător Panasonic
cantitate valabila 196562 pcs Fișa cu date 1.ERA-2AEB1132X.pdf2.ERA-2AEB1132X.pdf3.ERA-2AEB1132X.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERA-2A Rezistenţă 11.3 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ERA-2AEB1132P
P11.3KDCCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 11.3 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film