ERA-1ARC8061C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARC8061C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-1ARC8061C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 8.06K OHM 1/20W 0201
Foi de date: 1.ERA-1ARC8061C.pdf2.ERA-1ARC8061C.pdf3.ERA-1ARC8061C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-1ARC8061C
Număr parc ERA-1ARC8061C Producător Panasonic
Descriere RES SMD 8.06K OHM 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 153796 pcs Fișa cu date 1.ERA-1ARC8061C.pdf2.ERA-1ARC8061C.pdf3.ERA-1ARC8061C.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERA-1A Rezistenţă 8.06 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Cut Tape (CT)