ERA-1ARC3830C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARC3830C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-1ARC3830C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 383 OHM 0.25% 1/20W 0201
Foi de date: 1.ERA-1ARC3830C.pdf2.ERA-1ARC3830C.pdf3.ERA-1ARC3830C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERA-1ARC3830C
Număr parc ERA-1ARC3830C Producător Panasonic
Descriere RES SMD 383 OHM 0.25% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 737760 pcs Fișa cu date 1.ERA-1ARC3830C.pdf2.ERA-1ARC3830C.pdf3.ERA-1ARC3830C.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERA-1A Rezistenţă 383 Ohms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)