ERA-1ARC1541C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARC1541C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-1ARC1541C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 1.54K OHM 1/20W 0201
Foi de date: 1.ERA-1ARC1541C.pdf2.ERA-1ARC1541C.pdf3.ERA-1ARC1541C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERA-1ARC1541C
Număr parc ERA-1ARC1541C Producător Panasonic
Descriere RES SMD 1.54K OHM 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 714732 pcs Fișa cu date 1.ERA-1ARC1541C.pdf2.ERA-1ARC1541C.pdf3.ERA-1ARC1541C.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERA-1A Rezistenţă 1.54 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume ERA1ARC1541C
P121557TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 1.54 kOhms ±0.25% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film