ERA-1ARB2800C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-1ARB2800C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-1ARB2800C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 280 OHM 0.1% 1/20W 0201
Foi de date: 1.ERA-1ARB2800C.pdf2.ERA-1ARB2800C.pdf3.ERA-1ARB2800C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-1ARB2800C
Număr parc ERA-1ARB2800C Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES SMD 280 OHM 0.1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 483157 pcs Fișa cu date 1.ERA-1ARB2800C.pdf2.ERA-1ARB2800C.pdf3.ERA-1ARB2800C.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.05W, 1/20W
Tensiune - Defalcare 0201 Grosime (Max) ±10ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie ERA-1A
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0201 (0603 Metric)
Alte nume ERA1ARB2800C
P121720TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Codul producătorului ERA-1ARB2800C Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 lui FIFO 2
Descriere extinsă 280 Ohm ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 280 OHM 0.1% 1/20W 0201 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film