ERA-1ARB1471C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARB1471C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-1ARB1471C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 1.47KOHM 0.1% 1/20W 0201
Foi de date: 1.ERA-1ARB1471C.pdf2.ERA-1ARB1471C.pdf3.ERA-1ARB1471C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-1ARB1471C
Număr parc ERA-1ARB1471C Producător Panasonic
cantitate valabila 133379 pcs Fișa cu date 1.ERA-1ARB1471C.pdf2.ERA-1ARB1471C.pdf3.ERA-1ARB1471C.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERA-1A Rezistenţă 1.47 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Cut Tape (CT)