ERA-1ARB1020C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARB1020C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-1ARB1020C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 102 OHM 0.1% 1/20W 0201
Foi de date: 1.ERA-1ARB1020C.pdf2.ERA-1ARB1020C.pdf3.ERA-1ARB1020C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-1ARB1020C
Număr parc ERA-1ARB1020C Producător Panasonic
Descriere RES SMD 102 OHM 0.1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 526485 pcs Fișa cu date 1.ERA-1ARB1020C.pdf2.ERA-1ARB1020C.pdf3.ERA-1ARB1020C.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERA-1A Rezistenţă 102 Ohms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume ERA1ARB1020C
P121682TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 102 Ohms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film