ERA-1AEB9310C
PanasonicPanasonic
ERA-1AEB9310C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-1AEB9310C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 931 OHM 0.1% 1/20W 0201
Foi de date: 1.ERA-1AEB9310C.pdf2.ERA-1AEB9310C.pdf3.ERA-1AEB9310C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-1AEB9310C
Număr parc ERA-1AEB9310C Producător Panasonic
Descriere RES SMD 931 OHM 0.1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie ERA-1A Rezistenţă 931 Ohms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 931 Ohms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film