ERA-14EB683U
PanasonicPanasonic
ERA-14EB683U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-14EB683U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 68K OHM 0.1% 1/4W 1210
Foi de date: ERA-14EB683U.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-14EB683U
Număr parc ERA-14EB683U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 68K OHM 0.1% 1/4W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 148082 pcs Fișa cu date ERA-14EB683U.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie ERA-14 Rezistenţă 68 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume P68KQCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 68 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film