ERA-14EB241U
PanasonicPanasonic
ERA-14EB241U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERA-14EB241U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 240 OHM 0.1% 1/4W 1210
Foi de date: ERA-14EB241U.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERA-14EB241U
Număr parc ERA-14EB241U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 240 OHM 0.1% 1/4W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 500250 pcs Fișa cu date ERA-14EB241U.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie ERA-14 Rezistenţă 240 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume ERA14EB241U
P240QTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 240 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film