ELL-CTV4R7N
PanasonicPanasonic
ELL-CTV4R7N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-CTV4R7N
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 4.7UH 5.2A 9.9 MOHM
Foi de date: ELL-CTV4R7N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELL-CTV4R7N
Număr parc ELL-CTV4R7N Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 4.7UH 5.2A 9.9 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 122103 pcs Fișa cu date ELL-CTV4R7N.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
ecranare Shielded Serie V
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume ELLCTV4R7N
PCD2148TR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) 0.177" (4.50mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 9.9 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 9.9 mOhm
Ratingul curent 5.2A Curent - saturație -