ELL-8UV470M
PanasonicPanasonic
ELL-8UV470M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-8UV470M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 47UH 1.25MA 100 MOHM
Foi de date: ELL-8UV470M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELL-8UV470M
Număr parc ELL-8UV470M Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 47UH 1.25MA 100 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 129717 pcs Fișa cu date ELL-8UV470M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
ecranare Unshielded Serie ELL-8UV
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume ELL8UV470M
PCD2141TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 47µH
Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.25mA 100 Ohm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 100 Ohm
Ratingul curent 1.25mA Curent - saturație -