ELL-6UH561M
PanasonicPanasonic
ELL-6UH561M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-6UH561M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 560UH 260MA 2.53 OHM
Foi de date: ELL-6UH561M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELL-6UH561M
Număr parc ELL-6UH561M Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 560UH 260MA 2.53 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 352420 pcs Fișa cu date ELL-6UH561M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Alte nume ELL6UH561M
PCD2128TR
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 560µH
Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 560µH Shielded Wirewound Inductor 260mA 2.53 Ohm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 2.53 Ohm
Ratingul curent 260mA Curent - saturație -