ELL-6RH1R5M
PanasonicPanasonic
ELL-6RH1R5M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-6RH1R5M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 1.5UH 2.4A 24 MOHM SMD
Foi de date: ELL-6RH1R5M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELL-6RH1R5M
Număr parc ELL-6RH1R5M Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 1.5UH 2.4A 24 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 232489 pcs Fișa cu date ELL-6RH1R5M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie H
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume ELL6RH1R5M
PCD1338TR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 1.5µH
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.4A 24 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 24 mOhm
Ratingul curent 2.4A Curent - saturație -