ELL-6PV5R6N
PanasonicPanasonic
ELL-6PV5R6N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-6PV5R6N
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 5.6UH 1.45A 49 MOHM
Foi de date: ELL-6PV5R6N.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELL-6PV5R6N
Număr parc ELL-6PV5R6N Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 5.6UH 1.45A 49 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 70082 pcs Fișa cu date ELL-6PV5R6N.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie V
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume PCD1724CT Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 5.6µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 1.45A 49 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 49 mOhm
Ratingul curent 1.45A Curent - saturație -