ELL-6PV120M
PanasonicPanasonic
ELL-6PV120M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-6PV120M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 12UH 980MA 90 MOHM SMD
Foi de date: ELL-6PV120M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELL-6PV120M
Număr parc ELL-6PV120M Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 12UH 980MA 90 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5854 pcs Fișa cu date ELL-6PV120M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie V
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume ELL6PV120M
PCD1729TR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 12µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 12µH Shielded Wirewound Inductor 980mA 90 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 90 mOhm
Ratingul curent 980mA Curent - saturație -