ELL-4FG100MA
PanasonicPanasonic
ELL-4FG100MA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-4FG100MA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 750MA 290 MOHM
Foi de date: ELL-4FG100MA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELL-4FG100MA
Număr parc ELL-4FG100MA Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 10UH 750MA 290 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 107845 pcs Fișa cu date ELL-4FG100MA.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
ecranare Shielded Serie G
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume PCD2192DKR Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 10µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 290 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 290 mOhm
Ratingul curent 750mA Curent - saturație 700mA