ELL-3GM180M
PanasonicPanasonic
ELL-3GM180M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-3GM180M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 18UH 420MA 640 MOHM
Foi de date: ELL-3GM180M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELL-3GM180M
Număr parc ELL-3GM180M Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 18UH 420MA 640 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4549 pcs Fișa cu date ELL-3GM180M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
ecranare Shielded Serie M
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume ELL3GM180M
PCD1655TR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 18µH
Înălțime - așezată (Max) 0.059" (1.50mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 18µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 640 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 640 mOhm
Ratingul curent 420mA Curent - saturație -