ELK-EV300FF
PanasonicPanasonic
ELK-EV300FF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELK-EV300FF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FILTER LC(T) 30PF ESD SMD
Foi de date: ELK-EV300FF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELK-EV300FF
Număr parc ELK-EV300FF Producător Panasonic
Descriere FILTER LC(T) 30PF ESD SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 224260 pcs Fișa cu date ELK-EV300FF.pdf
Tensiune - evaluat 27V valori C = 30pF
Tip Low Pass Tehnologie LC (T-Type)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm) Serie ELKEV
Rezistență - Canal (Ohms) - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad Alte nume ELKEV300FF
P13171TR
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.087" (2.20mm)
Filtrați ordinea 3rd Protecția ESD Yes
descriere detaliata LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 30pF 2A 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad Actual 2A
Centrul / Frecvența de întrerupere 200MHz (Cutoff) Valoarea atenuării 15dB @ 450MHz ~ 1GHz