ELJ-RF43NGFB
PanasonicPanasonic
ELJ-RF43NGFB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-RF43NGFB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 43NH 150MA 1.9 OHM SMD
Foi de date: ELJ-RF43NGFB.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-RF43NGFB
Număr parc ELJ-RF43NGFB Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 43NH 150MA 1.9 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 588744 pcs Fișa cu date ELJ-RF43NGFB.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ecranare Unshielded Serie RF
Evaluări - Q @ Freq 8 @ 100MHz
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume PCD2367DKR Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Non-Magnetic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 43nH
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Frecventa - Self Resonant 1.8GHz
descriere detaliata 43nH Unshielded Multilayer Inductor 150mA 1.9 Ohm Max 0402 (1005 Metric) Rezistența DC (DCR) 1.9 Ohm Max
Ratingul curent 150mA Curent - saturație -