ELJ-RF2N7ZFB
PanasonicPanasonic
ELJ-RF2N7ZFB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-RF2N7ZFB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 2.7NH 400MA 100 MOHM
Foi de date: ELJ-RF2N7ZFB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-RF2N7ZFB
Număr parc ELJ-RF2N7ZFB Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 2.7NH 400MA 100 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 791577 pcs Fișa cu date ELJ-RF2N7ZFB.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ecranare Unshielded Serie RF
Evaluări - Q @ Freq 8 @ 100MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume PCD1903CT Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Non-Magnetic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 2.7nH
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Frecventa - Self Resonant 5.5GHz
descriere detaliata 2.7nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 100 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Rezistența DC (DCR) 100 mOhm Max
Ratingul curent 400mA Curent - saturație -