ELJ-RE47NJFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE47NJFA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-RE47NJFA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM
Foi de date: ELJ-RE47NJFA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-RE47NJFA
Număr parc ELJ-RE47NJFA Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4794 pcs Fișa cu date ELJ-RE47NJFA.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie RE
Evaluări - Q @ Freq 11 @ 100MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume PCD1981CT Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Non-Magnetic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 47nH
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecventa - Self Resonant 1.8GHz
descriere detaliata 47nH Unshielded Multilayer Inductor 250mA 950 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) 950 mOhm Max
Ratingul curent 250mA Curent - saturație -