ELJ-RE3N3DFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE3N3DFA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-RE3N3DFA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 3.3NH 500MA 120 MOHM
Foi de date: ELJ-RE3N3DFA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-RE3N3DFA
Număr parc ELJ-RE3N3DFA Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 3.3NH 500MA 120 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4081 pcs Fișa cu date ELJ-RE3N3DFA.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±0.3nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie RE
Evaluări - Q @ Freq 9 @ 100MHz
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume PCD1967DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Non-Magnetic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 3.3nH
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecventa - Self Resonant 5.5GHz
descriere detaliata 3.3nH Unshielded Multilayer Inductor 500mA 120 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) 120 mOhm Max
Ratingul curent 500mA Curent - saturație -