ELJ-RE2N7ZFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE2N7ZFA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-RE2N7ZFA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 2.7NH 500MA 100 MOHM
Foi de date: ELJ-RE2N7ZFA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-RE2N7ZFA
Număr parc ELJ-RE2N7ZFA Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 2.7NH 500MA 100 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6559 pcs Fișa cu date ELJ-RE2N7ZFA.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie RE
Evaluări - Q @ Freq 8 @ 100MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume ELJRE2N7ZFA
PCD1995TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Non-Magnetic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 2.7nH
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecventa - Self Resonant 6GHz
descriere detaliata 2.7nH Unshielded Multilayer Inductor 500mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) 100 mOhm Max
Ratingul curent 500mA Curent - saturație -