ELJ-RE12NJFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE12NJFA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-RE12NJFA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 12NH 400MA 350 MOHM
Foi de date: ELJ-RE12NJFA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-RE12NJFA
Număr parc ELJ-RE12NJFA Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 12NH 400MA 350 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4010 pcs Fișa cu date ELJ-RE12NJFA.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie RE
Evaluări - Q @ Freq 10 @ 100MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume ELJRE12NJFA
PCD1974TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Non-Magnetic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 12nH
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecventa - Self Resonant 2.8GHz
descriere detaliata 12nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) 350 mOhm Max
Ratingul curent 400mA Curent - saturație -