ELJ-QF5N1ZF
PanasonicPanasonic
ELJ-QF5N1ZF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-QF5N1ZF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 5.1NH 350MA 180 MOHM
Foi de date: ELJ-QF5N1ZF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-QF5N1ZF
Număr parc ELJ-QF5N1ZF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 5.1NH 350MA 180 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 277239 pcs Fișa cu date ELJ-QF5N1ZF.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ecranare Unshielded Serie QF
Evaluări - Q @ Freq 10 @ 100MHz
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume P14852DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ceramic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 5.1nH
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Frecventa - Self Resonant 4.7GHz
descriere detaliata 5.1nH Unshielded Multilayer Inductor 350mA 180 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Rezistența DC (DCR) 180 mOhm Max
Ratingul curent 350mA Curent - saturație -