ELJ-QE2N2ZFA
PanasonicPanasonic
ELJ-QE2N2ZFA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-QE2N2ZFA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 2.2NH 970MA 40 MOHM
Foi de date: ELJ-QE2N2ZFA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-QE2N2ZFA
Număr parc ELJ-QE2N2ZFA Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 2.2NH 970MA 40 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 239721 pcs Fișa cu date ELJ-QE2N2ZFA.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie QE
Evaluări - Q @ Freq 15 @ 100MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume P14817CT Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ceramic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 2.2nH
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecventa - Self Resonant 6GHz
descriere detaliata 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 970mA 40 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) 40 mOhm Max
Ratingul curent 970mA Curent - saturație -