ELJ-PB120KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PB120KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-PB120KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 12UH 340MA 700 MOHM
Foi de date: ELJ-PB120KF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-PB120KF
Număr parc ELJ-PB120KF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 12UH 340MA 700 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4393 pcs Fișa cu date ELJ-PB120KF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie PB
Evaluări - Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Alte nume PCD1523CT Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 12µH
Înălțime - așezată (Max) 0.134" (3.40mm) Frecventa - Self Resonant 17MHz
descriere detaliata 12µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 700 mOhm Max 1812 (4532 Metric) Rezistența DC (DCR) 700 mOhm Max
Ratingul curent 340mA Curent - saturație -