ELJ-PA100KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA100KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-PA100KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 240MA 500 MOHM
Foi de date: ELJ-PA100KF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-PA100KF
Număr parc ELJ-PA100KF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 10UH 240MA 500 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3331 pcs Fișa cu date ELJ-PA100KF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie PA
Evaluări - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz