ELJ-NK2N7ZF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-NK2N7ZF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 2.7NH 900MA 50 MOHM
Foi de date: 1.ELJ-NK2N7ZF.pdf2.ELJ-NK2N7ZF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-NK2N7ZF
Număr parc ELJ-NK2N7ZF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 2.7NH 900MA 50 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4495 pcs Fișa cu date 1.ELJ-NK2N7ZF.pdf2.ELJ-NK2N7ZF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ecranare Unshielded Serie NK
Evaluări - Q @ Freq 20 @ 250MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume PCD1776CT Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ceramic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 250MHz Inductanţă 2.7nH
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Frecventa - Self Resonant 15GHz
descriere detaliata 2.7nH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 50 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Rezistența DC (DCR) 50 mOhm Max
Ratingul curent 900mA Curent - saturație -