ELJ-NJ18NJF2
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-NJ18NJF2
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 18NH 550MA 150 MOHM
Foi de date: 1.ELJ-NJ18NJF2.pdf2.ELJ-NJ18NJF2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-NJ18NJF2
Număr parc ELJ-NJ18NJF2 Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 18NH 550MA 150 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4516 pcs Fișa cu date 1.ELJ-NJ18NJF2.pdf2.ELJ-NJ18NJF2.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie NJ
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 250MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume ELJNJ18NJF2
PCD1508TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Frecventa de inductie - test 250MHz Inductanţă 18nH
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecventa - Self Resonant 5GHz
descriere detaliata 18nH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) 150 mOhm Max
Ratingul curent 550mA Curent - saturație -