ELJ-NC82NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-NC82NJF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-NC82NJF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 82NH 185MA 730 MOHM
Foi de date: ELJ-NC82NJF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-NC82NJF
Număr parc ELJ-NC82NJF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 82NH 185MA 730 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 327923 pcs Fișa cu date ELJ-NC82NJF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 (2520 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Unshielded Serie NC
Evaluări - Q @ Freq 15 @ 100MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1008 (2520 Metric)
Alte nume PCD1207CT Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Non-Magnetic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 82nH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant 520MHz
descriere detaliata 82nH Unshielded Wirewound Inductor 185mA 730 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Rezistența DC (DCR) 730 mOhm Max
Ratingul curent 185mA Curent - saturație -