ELJ-FC390JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FC390JF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-FC390JF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 90MA 9.5 OHM SMD
Foi de date: ELJ-FC390JF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-FC390JF
Număr parc ELJ-FC390JF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 39UH 90MA 9.5 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 353133 pcs Fișa cu date ELJ-FC390JF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 (2520 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Unshielded Serie FC
Evaluări - Q @ Freq 20 @ 2.52MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1008 (2520 Metric)
Alte nume PCD1247CT Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 39µH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant 18MHz
descriere detaliata 39µH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 9.5 Ohm Max 1008 (2520 Metric) Rezistența DC (DCR) 9.5 Ohm Max
Ratingul curent 90mA Curent - saturație -