ELJ-FC270KF
PanasonicPanasonic
ELJ-FC270KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-FC270KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD
Foi de date: ELJ-FC270KF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-FC270KF
Număr parc ELJ-FC270KF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3970 pcs Fișa cu date ELJ-FC270KF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 (2520 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Unshielded Serie FC
Evaluări - Q @ Freq 20 @ 2.52MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1008 (2520 Metric)
Alte nume ELJFC270KF Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 27µH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant 21MHz
descriere detaliata 27µH Unshielded Wirewound Inductor 115mA 6.3 Ohm Max 1008 (2520 Metric) Rezistența DC (DCR) 6.3 Ohm Max
Ratingul curent 115mA Curent - saturație -