ELJ-FA1R8KF
PanasonicPanasonic
ELJ-FA1R8KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-FA1R8KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 1.8UH 200MA 820 MOHM
Foi de date: ELJ-FA1R8KF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-FA1R8KF
Număr parc ELJ-FA1R8KF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 1.8UH 200MA 820 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 342747 pcs Fișa cu date ELJ-FA1R8KF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie FA
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Alte nume PCD1011
PCD1011CT
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 1.8µH
Înălțime - așezată (Max) 0.094" (2.40mm) Frecventa - Self Resonant 85MHz
descriere detaliata 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 820 mOhm Max 1210 (3225 Metric) Rezistența DC (DCR) 820 mOhm Max
Ratingul curent 200mA Curent - saturație -