ELJ-FA1R0JF2
PanasonicPanasonic
ELJ-FA1R0JF2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELJ-FA1R0JF2
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 230MA 690 MOHM SMD
Foi de date: ELJ-FA1R0JF2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELJ-FA1R0JF2
Număr parc ELJ-FA1R0JF2 Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 1UH 230MA 690 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6686 pcs Fișa cu date ELJ-FA1R0JF2.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie FA
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Alte nume PCD1825CT Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) 0.094" (2.40mm) Frecventa - Self Resonant 115MHz
descriere detaliata 1µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 690 mOhm Max 1210 (3225 Metric) Rezistența DC (DCR) 690 mOhm Max
Ratingul curent 230mA Curent - saturație -