ELF-17N013A
PanasonicPanasonic
ELF-17N013A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELF-17N013A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului COMMON MODE CHOKE 1.3A 2LN TH
Foi de date: ELF-17N013A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELF-17N013A
Număr parc ELF-17N013A Producător Panasonic
Descriere COMMON MODE CHOKE 1.3A 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 95173 pcs Fișa cu date ELF-17N013A.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC -
Dimensiune / Dimensiune 0.591" L x 0.894" W (15.00mm x 22.70mm) Serie N
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Vertical, 4 PC Pin Alte nume ELF17N013A
PLK1177
Temperatura de Operare - Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime (Max) 0.886" (22.50mm)
Tip filtru - Caracteristici -
descriere detaliata 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.3A DCR 202 mOhm (Typ) Rezistența DC (DCR) (Max) 202 mOhm (Typ)
Rating-ul curent (Max) 1.3A Aprobări -