ELC-16B332L
PanasonicPanasonic
ELC-16B332L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELC-16B332L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 3.3MH 470MA 2 OHM TH
Foi de date: ELC-16B332L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELC-16B332L
Număr parc ELC-16B332L Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 3.3MH 470MA 2 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 143604 pcs Fișa cu date ELC-16B332L.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
ecranare Unshielded Serie 16B
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume ELC16B332L Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 3.3mH
Înălțime - așezată (Max) 0.906" (23.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 2 Ohm Radial Rezistența DC (DCR) 2 Ohm
Ratingul curent 470mA Curent - saturație -