ELC-09D562DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D562DF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELC-09D562DF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 5.6MH 110MA 12.6 OHM
Foi de date: ELC-09D562DF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELC-09D562DF
Număr parc ELC-09D562DF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 5.6MH 110MA 12.6 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 334403 pcs Fișa cu date ELC-09D562DF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.374" Dia (9.50mm)
Alte nume ELC09D562DF Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 5.6mH
Înălțime - așezată (Max) 0.350" (8.90mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 5.6mH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 12.6 Ohm Radial Rezistența DC (DCR) 12.6 Ohm
Ratingul curent 110mA Curent - saturație -