ELC-09D150DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D150DF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELC-09D150DF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 15UH 2.1A 35 MOHM TH
Foi de date: ELC-09D150DF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELC-09D150DF
Număr parc ELC-09D150DF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 15UH 2.1A 35 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 308036 pcs Fișa cu date ELC-09D150DF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.374" Dia (9.50mm)
Alte nume ELC09D150DF Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 15µH
Înălțime - așezată (Max) 0.350" (8.90mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 35 mOhm Radial Rezistența DC (DCR) 35 mOhm
Ratingul curent 2.1A Curent - saturație -