ELC-09D101DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D101DF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELC-09D101DF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 100UH 820MA 200 MOHM
Foi de date: ELC-09D101DF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELC-09D101DF
Număr parc ELC-09D101DF Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 100UH 820MA 200 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 343016 pcs Fișa cu date ELC-09D101DF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.374" Dia (9.50mm)
ecranare Unshielded Serie 09D
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial
Alte nume ELC09D101DF Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 100µH
Înălțime - așezată (Max) 0.350" (8.90mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 100µH Unshielded Wirewound Inductor 820mA 200 mOhm Radial Rezistența DC (DCR) 200 mOhm
Ratingul curent 820mA Curent - saturație -