EFO-S3584E5
PanasonicPanasonic
EFO-S3584E5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EFO-S3584E5
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CER RES 3.5800MHZ 33PF SMD
Foi de date: EFO-S3584E5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EFO-S3584E5
Număr parc EFO-S3584E5 Producător Panasonic
Descriere CER RES 3.5800MHZ 33PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5328 pcs Fișa cu date EFO-S3584E5.pdf
Tip Ceramic Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.126" W (7.80mm x 3.20mm)
Serie EFO-S ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3-SMD, Non-Standard Alte nume EFOS3584E5
PX358STR
Temperatura de Operare -20°C ~ 80°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.063" (1.60mm) Frecvența toleranței ±0.5%
Frecvență Stabilitate ±0.2% Frecvență 3.58MHz
Caracteristici Built in Capacitor descriere detaliata 3.58MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 33pF ±0.2% -20°C ~ 80°C Surface Mount
capacitanță 33pF