EFO-MN5004A4
PanasonicPanasonic
EFO-MN5004A4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EFO-MN5004A4
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CER RES 5.0000MHZ T/H
Foi de date: EFO-MN5004A4.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EFO-MN5004A4
Număr parc EFO-MN5004A4 Producător Panasonic
Descriere CER RES 5.0000MHZ T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 221547 pcs Fișa cu date EFO-MN5004A4.pdf
Tip Ceramic Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.158" W (8.50mm x 4.00mm)
Serie EFO-MN ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch Alte nume EFOMN5004A4
PX500MN
Temperatura de Operare -20°C ~ 80°C Tipul de montare Through Hole
Înălţime 0.197" (5.00mm) Frecvența toleranței ±0.5%
Frecvență Stabilitate ±0.3% Frecvență 5MHz
Caracteristici - descriere detaliata 5MHz Ceramic Resonator ±0.3% -20°C ~ 80°C Through Hole