EFCH2140TCA1
PanasonicPanasonic
EFCH2140TCA1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EFCH2140TCA1
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD
Foi de date: EFCH2140TCA1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EFCH2140TCA1
Număr parc EFCH2140TCA1 Producător Panasonic
Descriere FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60802 pcs Fișa cu date EFCH2140TCA1.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.055" W (2.00mm x 1.40mm) Serie EFCH
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 5-SMD, No Lead Alte nume P13011DKR
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Pierdere de inserție -
Înălțime (Max) 0.037" (0.95mm) Frecventa - Centrul 2.14GHz
Lățime de bandă - Aplicații Cell Phone
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EFCH1842TCA7
EFCH1842TCA7
Producători: Panasonic
Descriere: FILTER SAW 1.842GHZ 5SMD
In stoc: 130598 pcs
Descarca: EFCH1842TCA7.pdf
RFQ
EFCT-1
EFCT-1
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: EARTH FAULT CT 3.23" 82MM